Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua,as dori sa știu dacă medicul de familie ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua,as dori sa știu dacă medicul de familie poate elibera ...

Bună ziua,as dori sa știu dacă medicul de familie poate elibera bilet de trimitere cu monitor,eu am monitorul 2 și trebuie sa fac un CT
Va mulțumesc anticipat
Păi ați vorbit cu medicul dvs de familie`? L-ați întrebat`?
Nu rezolvați nimic dacă vă certați cu medicul de familie.
Dapix, utilizator
Biletele de tip monitor se primesc de la medicul specialist fiind scris pe el: “Monitor 1,2…8”.