avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 342 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... arhiva mobins sa bucuresti
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

arhiva mobins sa bucuresti

Poate sa ma ajute cineva sa-mi spuna cum pot intra in posesia unei deverinte de la loul de munca de la fosta fabrica de mobila din Bucuresti,sector 6, pentru perioada 1976-1977?
Cel mai recent răspuns: Ionica Porumbel , Consultant in arhivarea documentelor 14:46, 16 Noiembrie 2015
Date de contact gasiti aici: [ link extern ]
Arhiva fostei fabrici de mobila pentru perioada de care amintiti trebuia sa fie preluata de actualii proprietari.
Mobins S.A. : Dizolvare cu lichidare (radiere) din data 04 Martie 2013

In 2012, S.C. CONSULTA 99 SPRL era administratorul judiciar al S.C. MOBINS S.A..incercati sa luati legatura cu acesta.
Sau căutați fima de arhivă care a preluat documentele.

Accesați următorul link și notați datele de contact ale firmelor de arhivă din București:
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cine stie unde se afla arhiva fabricii de mobila "mobins sa"? ... GoghieG GoghieG Cine stie unde se afla arhiva fabricii de mobila \"mobins sa\"? Am nevoie de o adeverinta ca am lucrat in grupa 2 pentru dosarul de pensie. Am vorbit cu cei ... (vezi toată discuția)
Arhiva fabricii de mobila "mobins sa " neaguvasile neaguvasile Lansez o intrebare pentru toti cei care ma pot ajuta! Cine stie unde se afla arhiva fabricii de mobila \"mobins sa\"? Mentionez ca am luat legatura cu doi ... (vezi toată discuția)
Buna ziua.unde pot gasi arhiva de la fosta firmă uzitex s.a. ... Rotaru Valentin Rotaru Valentin Buna ziua.Unde pot gasi Arhiva de la fosta firmă Uzitex s.a. cui 337821,mulțumesc. (vezi toată discuția)