Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... arhiva mobins sa bucuresti
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

arhiva mobins sa bucuresti

Poate sa ma ajute cineva sa-mi spuna cum pot intra in posesia unei deverinte de la loul de munca de la fosta fabrica de mobila din Bucuresti,sector 6, pentru perioada 1976-1977?
Date de contact gasiti aici: [ link extern ]
Arhiva fostei fabrici de mobila pentru perioada de care amintiti trebuia sa fie preluata de actualii proprietari.
Mobins S.A. : Dizolvare cu lichidare (radiere) din data 04 Martie 2013

In 2012, S.C. CONSULTA 99 SPRL era administratorul judiciar al S.C. MOBINS S.A..incercati sa luati legatura cu acesta.
Sau căutați fima de arhivă care a preluat documentele.

Accesați următorul link și notați datele de contact ale firmelor de arhivă din București:
[ link extern ]