Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Buna ziua, am inchis un PFA, ce primise fonduri ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Buna ziua, am inchis un PFA, ce primise fonduri europene prin ...

Buna ziua, am inchis un PFA, ce primise fonduri europene prin afir, cu 3 luni mai devreme de inchiderea perioadei de urmarire din decizia de finantare. imi asum eroarea si as vrea sa returnez banii pe cele 3 luni. ei trang sa recupereze suma totala, as putea castiga in instanta, daca pe cale amiabina nu se poate? multumesc
Din păcate nu.