Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... In domeniul de beauty ca si SRL pot sa am colaborare ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

In domeniul de beauty ca si SRL pot sa am colaborare cu un alt SRL?

In domeniul de beauty ca si SRL pot sa am colaborare cu un alt Srl,care presteaza servicii de beauty in cadrul salonului.Daca da in ce conditii?
george-neagu, moderator
Buna ziua,

Puteti perfecta un contract de prestari servicii.

Veti respecta activitatile autorizate.

Totodata, veti putea perfecta un contract de colaborare.

Autorizatiile de functionare trebuie sa le am eu pe srl-ul respectiv ,colega doar cea de la Directia Sanitara Publica.