Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Eroare judiciara in materie de contencios ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Eroare judiciara in materie de contencios administrativ - raspunde ...

Eroare judiciara in materie de contencios administrativ - raspunde Statul Roman in acest caz, si se pot cere daune materiale? Exemplu: nepronuntarea in cazul tuturor cererilor partii vatamate/petentului - ex. titlul executoriu.
Cele doua termene au fost ratate. Avem totusi de a face cu o eroare judiciara, nu?