Forum Discuţii juridice Executare silită In urma unui proces penal am de platit o suma de bani ...
Discuție deschisă în Executare silită

In urma unui proces penal am de platit o suma de bani catre 2 ...

In urma unui proces penal am de platit o suma de bani catre 2 persoane. Cum procedez ca sa nu ma execute silit.
Platiti, e cea mai buna varianta.
gi-jane2, moderator
Ok... Dar cum? Care este procedura legala?
Nu aveti conturile lor sau adresele?
Nu... Cred ca ar fi normal sa ma contacteze. În decizie nu spune nimic despre procedura de plata.