Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua,sunt în concediu ingrijire copil ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua,sunt în concediu ingrijire copil 3-7ani(întârziere ...

Bună ziua,sunt în concediu ingrijire copil 3-7ani(întârziere în dezvoltare)pot sa dețin pfa sau srl fara incetarea indemnizatiei?Costul terapiilor plus restul cheltuielilor ma obliga fie sa ma întorc la locul de munca fie sa încep o colaborare(aceasta colaborare implica detinerea unui srl sau pfa,de profesie sunt economist).Multumesc.
Puteti detine PFA sau sa va infiintati un SRL.