Forum Discuţii contabile şi ... Accize, alte taxe Autorizarea unei distilării tuica
Discuție deschisă în Accize, alte taxe

Autorizarea unei distilării tuica

Va salut!
ma poate ajuta cineva cu niste informatii? Care sunt pasii de urmat pentru autorizarea unei distilerii, m-ar interesa sa produc bauturi spirtoase, tuica traditionala etc. cod caen 1101
Tot ce tine de anaf, accize, antrepozit fiscal, autorizatii, criterii ale tehnicii de productie
george-neagu, moderator
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]