Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua! Am o problemă mare cu ai mei, nu mă ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua! Am o problemă mare cu ai mei, nu mă lasă în pace ...

Bună ziua! Am o problemă mare cu ai mei,nu mă lasă în pace de nici un fel în sensul ca mă agresează verbal și fizic.
Am sunat o dată la 112 nu s-au luat măsuri ,a 2 oară am fost direct la sediul poliției am sesizat ca sunt agresată verbal și fizic nu s-au luat măsuri ,deoarece unul dintre polițiști ține cu ai mei!!
Toate astea sunt din cauza faptului ca ei (ai mei)nu pot accepta ca eu am o rel cu un bărbat mai mare ca mine (nu cu mult)
Însă ei nu știu sigur ca noi mai suntem împreună,deoarece lui ,i-au făcut dosar pt act sexual cu minor (eu) și am decis să negăm ca numai avem treabă unul cu celălalt
Am 16 ani,va rog dați-mi un sfat ce as putea face ?
Și dacă as putea sa mi schimb domiciliul sau sa ma mărit !!?
As putea sa-ti ofer o solutie juridica dar in situatia asta iti recomand sa-ti asculti parintii.

abuzinserviciu99 a scris:

As putea sa-ti ofer o solutie juridica dar in situatia asta iti recomand sa-ti asculti parintii.

Nu am cum să-i ascult în situația în care mă agresează indiferent de ceea ce fac
Ce soluție??!
Mela_nis a scris:

abuzinserviciu99 a scris:

As putea sa-ti ofer o solutie juridica dar in situatia asta iti recomand sa-ti asculti parintii.

Nu am cum să-i ascult în situația în care mă agresează indiferent de ceea ce fac

Mela_nis, utilizator