avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 252 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua! Am o problemă mare cu ai mei, nu mă ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua! Am o problemă mare cu ai mei, nu mă lasă în pace ...

Bună ziua! Am o problemă mare cu ai mei,nu mă lasă în pace de nici un fel în sensul ca mă agresează verbal și fizic.
Am sunat o dată la 112 nu s-au luat măsuri ,a 2 oară am fost direct la sediul poliției am sesizat ca sunt agresată verbal și fizic nu s-au luat măsuri ,deoarece unul dintre polițiști ține cu ai mei!!
Toate astea sunt din cauza faptului ca ei (ai mei)nu pot accepta ca eu am o rel cu un bărbat mai mare ca mine (nu cu mult)
Însă ei nu știu sigur ca noi mai suntem împreună,deoarece lui ,i-au făcut dosar pt act sexual cu minor (eu) și am decis să negăm ca numai avem treabă unul cu celălalt
Am 16 ani,va rog dați-mi un sfat ce as putea face ?
Și dacă as putea sa mi schimb domiciliul sau sa ma mărit !!?
Cel mai recent răspuns: Mela_nis , utilizator 09:41, 16 Mai 2024
As putea sa-ti ofer o solutie juridica dar in situatia asta iti recomand sa-ti asculti parintii.


abuzinserviciu99 a scris:

As putea sa-ti ofer o solutie juridica dar in situatia asta iti recomand sa-ti asculti parintii.

Nu am cum să-i ascult în situația în care mă agresează indiferent de ceea ce fac
Ce soluție??!
Mela_nis a scris:



abuzinserviciu99 a scris:

As putea sa-ti ofer o solutie juridica dar in situatia asta iti recomand sa-ti asculti parintii.

Nu am cum să-i ascult în situația în care mă agresează indiferent de ceea ce fac

Ultima modificare: Joi, 16 Mai 2024
Mela_nis, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Plangere penala pentru impiedicarea folosirii locuintei Lielena Lielena Buna ziua, De 3 ani ma confrunt cu o situatie neplacuta, provocata de vecinii care s-au mutat acum 3 ani deasupra mea. Totul a inceput cu zgomotele produse de ... (vezi toată discuția)
Am fost amendat ca am sunat la 112 pentru un caz mariusbaldovin mariusbaldovin Buna seara, Va rog frumos din suflet sa imi spune-ti daca Politia a facut demersurile bine ? Astazi seara am avut incident cu un coleg de al meu ca ma ... (vezi toată discuția)
Interventie 112 politie violenta domestica ?!? alelly2323 alelly2323 Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu opinia dumneavoastra in calitate de avocat specializat in penal. Luna trecuta in ianuarie, am avut o cearta cu ... (vezi toată discuția)