Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Am făcut o construcție în urma cu 10 ani dar pe ...
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Am făcut o construcție în urma cu 10 ani dar pe care nu am ...

Am făcut o construcție în urma cu 10 ani dar pe care nu am folosit-o eu, la evaluarea acestui obiectiv, într-un partaj judiciar, se calculează și uzura la acest obiectiv dacă nu eu l-am folosit?
gusti1947, utilizator
Daca doriti sa comentati, dati clik pe butonul "raspunde" pentru a nu mai aparea text integral daja scris.