Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Contraexpertiza - dacă îmi este favorabilă mă ...
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Contraexpertiza - dacă îmi este favorabilă mă poate ajuta ...

Contraexpertiza - dacă îmi este favorabilă mă poate ajuta să mă îndrept împotriva expertului- evaluator ca a făcut-o?
Puteti sa o puneti la dosarul cauzei daca veti deschide actiune in instanta. Nu am de unde sa stiu ce va decide instanta.