Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua, Am facut o cerere pentru acord vanzare ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua, Am facut o cerere pentru acord vanzare imobil achizitionat ...

Buna ziua,
Am facut o cerere pentru acord vanzare imobil achizitionat prin programul Prima Casa la Ministerul Finantelor in data de 29.03.24.
Am primit confirmarea inregistrarii petitiei mele pe email(29.03).
Cf. ordin 33 din 21 februarie 2020, ar trebui sa primesc un raspuns in termen de maxim 45 de zile. Astazi se implinesc 45 de zile si am sunat la Minister de unde am primit raspunsul ca nu s-a ajuns inca la cererea mea si sa revin peste o saptamana.
Intrebarea mea: Unde as putea face reclamatie in acest caz?
Multumesc anticipat,
Bogdan
La instanta de judecata.