Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Înființare SRL ce cod/coduri Caen am nevoie?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Înființare SRL ce cod/coduri Caen am nevoie?

Înființare SRL ce cod/coduri Caen am nevoie pentru o activitate pe baza de Grup privat pe anumite platforme telegram și discord membrii vor plății lunar o subscripție pentru a continua șederea în grupul privat pe una din aceste 2 platforme din mediul online.Si ca o alta paranteza se pot adaugă si alte coduri Caen după ce firma s-a înființat? De ex alte coduri Caen pentru a putea întra la licitații de mașini din Alte tari + transportul lor.
george-neagu, moderator