Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... O alta problema!!!!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

O alta problema!!!!

Nu stiu sigur daca acest subiect se poate include aici, dar am nevoie de ajutor. As avea nevoie de o varianta a functiei responsabil parc auto, deoarece nu gasesc nimic in cor. Sper sa ma puteti ajuta. :-/
Revizor tehnic = 413319
Impiegat auto = 413304

Cautati la 4133 - Functionari in transporturi
Valeriu TUDOR, Consultant resurse umane
Multumesc foarte mult. Asa o sa fac.:)
sef autobaza- 122613