Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Functie COR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Functie COR

Buna ziua,
Unui administrator de parc auto ce functie ii corespunde in COR?
Va multumesc.
Administrator de parc auto ?!
Vedeti mai jos ce va "coafeaza"...

1324 Conducatori de unitati din domeniul aprovizionarii si desfacerii de marfuri
Conducatorii de unitati din domeniul aprovizionarii si desfacerii de marfuri si asimilatii acestora planifica, conduc si coordoneaza activitatea de aprovizionare, transport, depozitare si distributie a bunurilor.

132412 sef autobaza
132416 sef coloana auto

4323 Functionari in transporturi Functionarii in transporturi tin evidenta aspectelor operationale si coordoneaza calendarul trenurilor, transportului rutier si aerian de pasageri, transportului de marfa si pregatesc rapoarte pentru conducerea superioara

432304 impiegat auto