Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... In ce monitor oficial a aparut Ploiesti pe lista ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

In ce monitor oficial a aparut Ploiesti pe lista localitatilor ...

In ce monitor oficial a aparut Ploiesti pe lista localitatilor poluate, in care persoanele pot iesi cu 2 ani mai devreme la pensie ?
[ link extern ] /
Cautati-va M.OF.
Nu stiu ce importanta are odata ce localitatea este trecuta la art.65(5).
[ link extern ]
Carp Mircea, utilizator
A fost introdus prin LEGEA nr. 207 din 18 septembrie 2020, publicată în MONITORUL OFICIAL nr. 858 din 18 septembrie 2020