Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Buna ziua, doresc sa intru in legatura cu cineva ...
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Buna ziua, doresc sa intru in legatura cu cineva pentru a discuta ...

Buna ziua, doresc sa intru in legatura cu cineva pentru a discuta referitor la un contract de cedere de drepturi, astept mesajul dvs pentru a ne intelege in privinta cerintelor dvs pentru problema cu care ma confrunt! Va multumesc!
Ce anume doriți sa discutați?