Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună seara, aș dori să știu unde se află arhiva ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună seara, aș dori să știu unde se află arhiva fostului ...

Bună seara, aș dori să știu unde se află arhiva fostului CHR LIDO și cea a IMBG. Mulțumesc Elena.
IMGB
S.C. Best Archive S.R.L.
[ link extern ]

Pentru LIDO S.A - administrator judiciar Consulta 99
[ link extern ] /
Cornel Vasile, Consilier juridic