Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Refuz înregistrare cerere Dacă secretarul unei ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Refuz înregistrare cerere Dacă secretarul unei școli refuză ...

Refuz înregistrare cerere
Dacă secretarul unei școli refuză înregistrarea unei cereri, cum se încadrează fapta? Oare nu este obligat să înregistreze orice cerere, fie că îi convine sau nu?
Mulțumesc!