avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 814 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Refuz înregistrare cerere Dacă secretarul unei ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Refuz înregistrare cerere Dacă secretarul unei școli refuză ...

Refuz înregistrare cerere
Dacă secretarul unei școli refuză înregistrarea unei cereri, cum se încadrează fapta? Oare nu este obligat să înregistreze orice cerere, fie că îi convine sau nu?
Cel mai recent răspuns: Quattrocorde , utilizator 16:45, 30 Aprilie 2024
Mulțumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Numar de inregistrare secretariat meryemmm meryemmm Va rog sa imi spuneti daca secretariatul unei unitati scolare are obligativitatea acordarii unui numar de inregistrare pe o cerere adresata directorului scolii ... (vezi toată discuția)
Hartuire institutionala!!!! cirina cirina Buna ziua, Sunt director de scoala si un fost domn primar, suparat ca si-a pierdut functia trimite diferite plicuri cu confirmare de primire, la scoala. ... (vezi toată discuția)
Raspuns contestatie ! Andrei-Ionuț COCÎRLĂU Andrei-Ionuț COCÎRLĂU Buna ziua ! Am primit azi raspunsul la contestatia impotriva solutiei date in petiti. Mi s-a raspuns in felul urmator > Catre : Domnul ... (vezi toată discuția)