Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună dimineața. Am lucrat în perioada 1979-1981 cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună dimineața. Am lucrat în perioada 1979-1981 cu contract ...

Bună dimineața. Am lucrat în perioada 1979-1981 cu contract în Algeria la rompetrol -sonatrach ,ca detașat de la IM Plopeni, Prahova. Conditii: salariul în țară-diurnă în Algeria. Banii se virau în ontul comturist in țară și diferența in .valuta locala" dinari" Unde pot găsi arhiva ministerului minelor,petrolului si geologiei pentru a solicita o adeverință pentru dosarul de pensie. Vă rog un nr contact.Multumesc
Puteti sa va interesati la actualul Minister al economiei.
Nu are nicio legatura Arhiva acelui minister cu ce spuneti dvs ... ati mentionat ca ati fost detasat de la I.M. Plopeni la Rompetrol .. trebuie sa va adresati Rompetrol pentru o adeverinta .