Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bună ziua,Am dat de la un srl din România la alt ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bună ziua,Am dat de la un srl din România la alt srl,o cantitate ...

Bună ziua,Am dat de la un srl din România la alt srl,o cantitate de marfa în valoare de 20000 lei plus TVA,în baza unui aviz de însoțire a mărfii.Administratorul srl a promis căci în 2 săptămâni plateste marfa.A trecut 2 luni și jumate și nu a plătit nici un leu sau sa-mi dea marfa înapoi.Oare ce as putea sa fac sa-mi recuperez marfa sau banii.
mai intai facturati