avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 243 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Daca sotul meu trebuie sa dea declaratie de avere , eu ...
Discuție deschisă în Executare silită

Daca sotul meu trebuie sa dea declaratie de avere , eu , sotia ...

Daca sotul meu trebuie sa dea declaratie de avere , eu , sotia , trebuie sa trec si imprumutul la CAR invatamant , avand ca giranti colegii mei ???
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:37, 11 Mai 2024
În declaraţia de avere, se vor mentiona drepturile şi obligaţiile din ţară şi din străinătate ale declarantului şi ale familiei sale.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare bani car Rojo Rojo Titularul unui imprumut la un CAR a decedat, iar asociatia da la un executor dosarul de recuperare de bani ... Executorul deschide 3 dosare pentru cei 3 ... (vezi toată discuția)
Execuatre girant Girantul Girantul Sunt girant pentru in imprumut la un CAR al salariatilor.Titularul imprumutului si-a instrainat toate bunurile,nu este angajat,are o firma de catering neavand ... (vezi toată discuția)
Giranti executati silit fara executarea silita a titularului creditului ContSters471031 ContSters471031 Buna ziua, Acum 5 ani am fost de acord sa girez impreuna cu alti doi colegi de serviciu, un imprumut de la Casa de Ajutor Reciproc a institutiei unde lucram ... (vezi toată discuția)