Forum Discuţii juridice Executare silită Daca sotul meu trebuie sa dea declaratie de avere , eu ...
Discuție deschisă în Executare silită

Daca sotul meu trebuie sa dea declaratie de avere , eu , sotia ...

Daca sotul meu trebuie sa dea declaratie de avere , eu , sotia , trebuie sa trec si imprumutul la CAR invatamant , avand ca giranti colegii mei ???
În declaraţia de avere, se vor mentiona drepturile şi obligaţiile din ţară şi din străinătate ale declarantului şi ale familiei sale.