Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Dar dacă societatea îți calculează venitul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Dar dacă societatea îți calculează venitul salarial mai puțin ...

Dar dacă societatea îți calculează venitul salarial mai puțin cu 400 ron net . Cum recuperez banii?
Fie sesizati ITM-ul, fie promovati o actiune in instanta ori apelati la mediere.