Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Angajarea fondurilor bugetare.
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Angajarea fondurilor bugetare.

In vederea angajarii fondurilor bugetare, care este ordinea intocmirii documentelor ? Angajament si propunere de angajare sau invers ?
Responsabilul de articol bugetar este cel care intocmeste ambele documente ?
george-neagu, moderator