Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Declarare vanzare website (domeniu si site web online) ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Declarare vanzare website (domeniu si site web online) pe P.F. la fisc

Sunt PF (nu am firma) si am vandut un website catre un cumparator din strainatate. Am incasat banii si as vrea sa-i declar la fisc. Sub ce forma trebuiesc declarati si cu ce formular?

Multumesc mult!
realwahl, utilizator