Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contabilitate firma
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contabilitate firma

Sunt aministratorul unei firme mici care pana in luna martie a avut incadrata o contabila cu o ora pe zi -20ore pe luna . In data de 06 martie printr-o decizie am convenit prin acordul partilor incheierea colaborarii insa pana la aceasta data nu am primit documentele contabile pt a incadra o alta persoana de fiecare data cand o caut pe vechea contabila nu o gasesc la sediu. Ce trebuie sa fac cum sa procedez legal sa-mi predea contabilitatea
Faceti o notificare catre fostul angajator in vederea predarii documentelor respective ...