Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... va rog frumos, am nevoie de un formular cedo
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

va rog frumos, am nevoie de un formular cedo

Buna ziua!
Va rog frumos, ma poate ajuta cineva cu un formular actual pentru cedo?
Nu ma descurc singur.
Am nevoie de unul in format word.
Va rog, trimiteti-mi-l pe mail!
Vedeti aici
[ link extern ]

Pe youtube sunt postate filmulete cu modalitatea corecta de completare a unui formular ,va pot fi de ajutor.
vpatrana a scris:

Am nevoie de unul in format word.

Stimat forumist,

Veți folosi formularul pe care CEDO îl pune la dispoziție pe pagina web sus-arătată , nu altul. Iar acesta, la data postării este într-un pdf editabil. Îl puteți completa, astfel, fără probleme.

Cu stimă.
Multumesc frumos!
Incercasem deja acolo dar, ori eu nu ma prea pricep, ori calculatorul meu este depasit, dar nu pot sa-l descarc si sa-l imprim...
Aceasta este situatia si nu am ce face in acest moment. Am apelat si la prieteni.
Multumesc inca o data!
Il puteti copia si de aici :
www.avocatnet.ro/content/con...