Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... va rog frumos, am nevoie de un formular cedo
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

va rog frumos, am nevoie de un formular cedo

Buna ziua!
Va rog frumos, ma poate ajuta cineva cu un formular actual pentru cedo?
Nu ma descurc singur.
Am nevoie de unul in format word.
Va rog, trimiteti-mi-l pe mail!
Stimat forumist,

Acest document nu este necesar să fie descărcat și imprimat, ulterior completat - aceasta este și greșeala dvs.

Documentul trebuie descărcat și completat electronic - adică se va opera direct pe el, de pe calculator. Ulterior se va printa, după ce este completat. Tocmai de aceea este un pdf editabil.

Ca exemplu: incercați, direct de pe calculator, să completați rubrica ,,nume,, și veți vedea că este posibil. După ce completați salvați schimbările. La sfârșit printați documentul completat.

Cu stimă.

andreigrigoriu, moderator
Va foarte multumesc!
Merge!
Viata lunga si senina!
Doamne ajuta!