avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 539 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... va rog frumos, am nevoie de un formular cedo
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

va rog frumos, am nevoie de un formular cedo

Buna ziua!
Va rog frumos, ma poate ajuta cineva cu un formular actual pentru cedo?
Nu ma descurc singur.
Am nevoie de unul in format word.
Va rog, trimiteti-mi-l pe mail!
Cel mai recent răspuns: vpatrana , utilizator 13:54, 15 Martie 2015
Stimat forumist,

Acest document nu este necesar să fie descărcat și imprimat, ulterior completat - aceasta este și greșeala dvs.

Documentul trebuie descărcat și completat electronic - adică se va opera direct pe el, de pe calculator. Ulterior se va printa, după ce este completat. Tocmai de aceea este un pdf editabil.

Ca exemplu: incercați, direct de pe calculator, să completați rubrica ,,nume,, și veți vedea că este posibil. După ce completați salvați schimbările. La sfârșit printați documentul completat.

Cu stimă.

Ultima modificare: Duminică, 15 Martie 2015
andreigrigoriu, moderator
Va foarte multumesc!
Merge!
Viata lunga si senina!
Doamne ajuta!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Formular cedo format word Vuck Vuck Buna ziua, va rog frumos daca se poate cineva sa ma ajute cu un formular catre CEDO in format word. Multumesc (vezi toată discuția)
Sesizare grefa cedo geo-vem geo-vem Exista posibilitatea sa sesizez grefa CEDO in vederea trimiteri unui formular ?Daca da, cum trebuie sa procedez? (vezi toată discuția)
Cedo iozefina25 iozefina25 vreau sa trimit cerere la cedo cum as putea sa fac o plangere? (vezi toată discuția)