Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Formular CEDO format Word
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Formular CEDO format Word

Buna ziua, va rog frumos daca se poate cineva sa ma ajute cu un formular catre CEDO in format word.
Multumesc
Stimat forumist,

Vă sfătuiesc să vă duceți direct la sursă: pagina web a Curții Europene a Drepturilor Omului, secțiunea ,, aplicanți,, subsecțiunea alte limbi - română, formular de cerere.

[ link extern ] =

Documentul CEDO este pe deplin editabil așa că îl puteți folosi.

Cu stimă.
andreigrigoriu, moderator
Multumesc. Da intr-adevar chiar daca este in format pdf. acesta se poate edita.