Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... cum se creaza o categorie noua de subiecte?
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

cum se creaza o categorie noua de subiecte?

Va rog sa ma indrumati pentru a deschide o discutie pe forum, in categoria Bani si Afaceri cu subiectul

Profitul firmei
Daca va uitati pe forum, o sa vedeti ca sectiunea "Bani si Afaceri (discutii non-juridice)" este impartita in Cursul de schimb si piata monetara; Bursa de valori; Tedinte imobiliare; Tendinte in lumea creditarii. Deci nimic in legatura cu profitului unei societati, care s-ar incadra la societati comerciale sau drept comercial.

In tot cazul, cand intrati pe forumul care vi se pare potrivit, aveti un buton de "Subiect nou". Asa deschideti o discutie.
ContSters20980, utilizator
Sa fiu mai clara, atunci. Se poate crea o alta diviziune in "Bani si Afaceri (discutii non-juridice)" in afara de cdele existente
Cursul de schimb si piata monetara; Bursa de valori; Tedinte imobiliare; Tendinte in lumea creditarii.
o diviziune care sa se numeasca "Profitul firmei"?
As dori sa lansez o discutie despre modalitati de crestere a rezultatelor si a profitului unei firme. Daca nu, imi puteti sugera unde s-ar putea incadra acest topic?
multumesc
Utilizatorii nu pot crea categorii noi in forum, dar cred ca subiectul dvs s-ar incadra la Societati comerciale.