Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Redeschidere dosar
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Redeschidere dosar

Pot redeschide un dosar cu judecatoria galati,pe ccare l-am castigat in fond si pierdut la recuers? Va multumesc.
Nu puteti. Exista autoritate de lucru judecat. Nu va puteti judeca de 2 ori pentru acelasi lucru.