avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 763 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... finantare firma reciclare deseuri
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

finantare firma reciclare deseuri

buna ziua pentru ofirma de reciclarea deseurilor din mediu urban cum as putea obtine o finantare fonduri eu va multumesc astept raspuns:sorry::(
Cel mai recent răspuns: MARKETING DEVELOPMENT , Consultant credite si finantari 14:40, 16 Ianuarie 2017
Daca firma exista, a avut activitate si este IMM cu min. 3 angajati la 31.12.2016, ar putea accesa min. 200.000 Euro - max. 1.000.000 Euro prin POR 2.2.
Sursa de informatii: www.inforegio.ro/ro/por-2014-2020/apeluri-proiecte.html - Ghidul specific PI 2.2 în cadrul Axei prioritare 2 - Îmbunătăţirea competitivităţii întreprinderilor mici şi mijlocii, Priorității de investiţii 2.2 - Sprijinirea creării și extinderea capacităților avansate de producție și dezvoltarea serviciilor- (arhiva completa cu anexe) - publicat 23 decembrie 2016
Cod apel (MySMIS): POR/102/2/2/Îmbunătățirea competitivității economice prin creșterea productivității muncii în IMM-uri, în sectoarele competitive identificate în SNC
Perioada in care pot fi depuse cereri de finantare: 23/02/2017 ora 12:00:00 – 23/08/2017 ora 12:00:00
Ordin 3259/22.12.2016

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri europene imm 2014 tovyis tovyis poate cineva sa-mi comunice daca mai exista in acest moment vreun program operational pentru dezvoltare IMM-uri pana la finele anului 2014 in mediul rural si ... (vezi toată discuția)
Lansare poscce operatiunea 1.1.1! Daniela Bolog Daniela Bolog AM POSCCE anunţă lansarea Apelului de proiecte aferent Operaţiunii 1.1.1. – „Sprijin pentru consolidarea şi modernizarea sectorului productiv prin ... (vezi toată discuția)
Surse de finantare pentru luna februarie 2012! Daniela Bolog Daniela Bolog A fost publicat Catalogul surselor de finantare – februarie 2012. Acesta cuprinde programele de finantare nerambursabila active finantate de Uniunea ... (vezi toată discuția)