Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... finantare firma reciclare deseuri
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

finantare firma reciclare deseuri

buna ziua pentru ofirma de reciclarea deseurilor din mediu urban cum as putea obtine o finantare fonduri eu va multumesc astept raspuns:sorry::(
Daca firma exista, a avut activitate si este IMM cu min. 3 angajati la 31.12.2016, ar putea accesa min. 200.000 Euro - max. 1.000.000 Euro prin POR 2.2.
Sursa de informatii: www.inforegio.ro/ro/por-2014-2020/apeluri-proiecte.html - Ghidul specific PI 2.2 în cadrul Axei prioritare 2 - Îmbunătăţirea competitivităţii întreprinderilor mici şi mijlocii, Priorității de investiţii 2.2 - Sprijinirea creării și extinderea capacităților avansate de producție și dezvoltarea serviciilor- (arhiva completa cu anexe) - publicat 23 decembrie 2016
Cod apel (MySMIS): POR/102/2/2/Îmbunătățirea competitivității economice prin creșterea productivității muncii în IMM-uri, în sectoarele competitive identificate în SNC
Perioada in care pot fi depuse cereri de finantare: 23/02/2017 ora 12:00:00 – 23/08/2017 ora 12:00:00
Ordin 3259/22.12.2016