Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... administrator forum
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

administrator forum

cum fac sa sterg o postare s a rezolvat definitiv
cosmin2005, utilizator
Buna seara,

Nu puteti.
Era bine sa fi citit Regulamentul forumului, nu doar sa bifati ca ati facut-o:

pentru coeziunea discutiilor, odata cu scrierea unui mesaj in forum ne transmiteti si noua, ca drept neexclusiv si nelimitat in timp de autor, dreptul de a publica, republica si mentine mesajul in Forum si in orice alte produse Avocatnet.ro, cata vreme acestea exista. Fara aceasta regula, munca consultantilor adunati aici ar fi in zadar,

O seara placuta.