Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara,doresc sa cumpar un apartament iar pretul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara,doresc sa cumpar un apartament iar pretul este in ...

Buna seara,doresc sa cumpar un apartament iar pretul este in euro.Plata se va face in lei,si intrebarea este: ce curs valutar se poate folosi?Va multumesc.
in lipsa unei alte intelegeri, de regula, bnr din ziua platii
gi-jane2, moderator
cursul va trebui specificat, fiindca si pretul trebuie sa fie stabilit precis. macar ca trebuie calculate corect taxele