Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Inregistrari in registrul de incasari si plati ( PFA)
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Inregistrari in registrul de incasari si plati ( PFA)

Buna ziua. Va rog sa-mi spuneti daca inregistrez in registrul de incasari si plati ( PFA) si sumele pe care le-am retras din cele primite prin banca conf. OUG 30 /2020 si OUG 132/2020 .Cu speranta ca-mi veti raspunde, va multumesc anticipat si va doresc succes in activitate.
george-neagu, moderator
Nu.
Va multumesc pentru raspuns.