Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Produse identice vandute la preturi diferite in ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Produse identice vandute la preturi diferite in acelasi magazin

Buna ziua!

Am voie (legal, nu moral) sa vand intr-un magazin online, un produs identic, dar cu alt titlu, cu alte poze (reale), alta descriere, cu preturi diferite?

Exemplu: incarcator compatibil huawei - 20 lei
incarcator compatibil samsung - 30 lei
(produsul fiind unul si acelasi)

Multumesc anticipat
kodove, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~