avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 569 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită buna ziua mi-au fost de ajutor sfaturile dv prin ...
Discuție deschisă în Executare silită

buna ziua mi-au fost de ajutor sfaturile dv prin urmare tot aici ...

buna ziua mi-au fost de ajutor sfaturile dv prin urmare tot aici voi gasii raspunsul la o alta intrebare...daca unuia dintre soti i se pune sechestru pe cont de catre anaf vor bloca si contul celuilalt? multumesc anticipat
Cel mai recent răspuns: savysb , utilizator 19:37, 17 Noiembrie 2021
Nu.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Legalitate sechestru asigurator - bunuri personale fost asociat srl mimy78 mimy78 buna ziua, am o problema la care as dori sa primesc un sfat daca se poate. am facut parte dintr-o societate cu raspundere limitata avand 50% parti sociale, in ... (vezi toată discuția)
Sechestru pe apartament? MarcelDaniel MarcelDaniel La sfarsitul lui noiembrie 2012 sotul a fost provocat sa ajuns la bataie si in cele din urma este judecat pentru tentativa de omor. Intrebarea mea este: se ... (vezi toată discuția)
Executare silita adriana1234 adriana1234 Sotul s-ar putea sa ajunga in situatia de executare silita pentru o suma de bani. Intrebare: apartamentul in care locuim este pe numele meu, cumparat inainte ... (vezi toată discuția)