Forum Discuţii juridice Executare silită buna ziua mi-au fost de ajutor sfaturile dv prin ...
Discuție deschisă în Executare silită

buna ziua mi-au fost de ajutor sfaturile dv prin urmare tot aici ...

buna ziua mi-au fost de ajutor sfaturile dv prin urmare tot aici voi gasii raspunsul la o alta intrebare...daca unuia dintre soti i se pune sechestru pe cont de catre anaf vor bloca si contul celuilalt? multumesc anticipat
Nu.