Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Ce pot face in acest caz?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Ce pot face in acest caz?

In urma practicarii de jocuri de noroc online (pariuri sportive) la operatorul Casa Pariurilor , am generat in mod corect un profit generos ce este refuzat constant de a-mi fi platit . Ce pot face in acest caz ?
george-neagu, moderator
~ Conținut șters la cerere ~
Am acces la cont... Nu sunt blocat sau limitat... Am făcute print-screen-uri pentru că am anticipat ce urmează... Am înregistrările convorbirilor telefonice și mailuri cu operatorii Casa Pariurilor

Voinea Liviu a scris:

Actiune in instanta.Aveti acces la cont?
Salvati print screen-uri cu dovezi.

emil1973, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~