Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Contract Comodat Sediu Social SRL - Apartament cu 2 ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Contract Comodat Sediu Social SRL - Apartament cu 2 proprietari. Cum procedez? Model Contract

Am nevoie sa fac un contract de comodat ca sa pot infinta un SRL.
Apartamentul are 2 proprietari.
Exista un model de contract specific sau pur si simplu mai adaug un rand cu inca un proprietar?
Multumesc!
Faceti cum credeti nu exists modele obligatorii