Forum Discuţii juridice Executare silită Am înregistrat un dosar pentru executare silită la ...
Discuție deschisă în Executare silită

Am înregistrat un dosar pentru executare silită la un executor, ...

Am înregistrat un dosar pentru executare silită la un executor, încă din luna Septembrie 2021.
Care sunt etapele pana la intrarea in posesie a sumei?
Luati legatura cu executorul so cereti sa va comunice stadiul dosarului. Primii pasi sunt obtinerea incuviintarii executarii silite, somarea debitorului si apoi demersuri pentru aflarea patrimoniului acestuia.