Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Șomaj după facultate
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Șomaj după facultate

Daca îmi dau demisia de la locul de munca cu o lună înainte să termin facultatea,primesc ajutor de șomaj din momentul in care termin facultatea?
In opinia mea, beneficiati de somaj.
Multumesc

Cornel Vasile a scris:

In opinia mea, beneficiati de somaj.