Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna. Pentru cataracta matura os inoperabil si ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna. Pentru cataracta matura os inoperabil si decolare retiniana ...

Buna. Pentru cataracta matura os inoperabilsi decolare retiniana totala iar la dreptul am degenerescenta corioretiniana periferica de tip lattice, am facut fotocoagulare laser vedere 1/2 nistamus orizonto rotator AO pot sa ma pensionez pe caz de boala? Am grad accentuat va multumesc.
Buna ziua!Ca sa va pensionati medical,aveti nevoie de recomandare de la medic.Recomandare pentru pensionare cu care va prezentati la o comisie.Vorbiti cu medicul care v-a diagnosticat si in grija caruia va aflati.