avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2008 soluții astăzi
Forum Activitate elena1981

Activitate elena1981

In 2002 am pierdut buletinul,cineva la gasit la falsificat schimbadu-i poza,a mai facut o carte de munca falsa pe numele meu si a luat produse de la FLANCO in valoare de 19 mil lei vechi.punandu-ma fidejusor.Dupa 6-7 luni au inceput sa vina somatiide la FLANCO.Cel care a luat creditul nu a fost gasit Am fost la FLANCO am dat declaratii peste declaratii ,eu aveam o carte de identitate provizorie noua dar care a iesit cu 4 zile dupa ce sa dat creditul(in perioada aceea se statea 2 saptamani pana iti elibera o carte de ientitate provizorie noua)Am fost si la politie de cateva ori am dat si test grafologic pentru semnatura dar degeaba cazul nu sa rezolvat. Dupa 2 ani de la intamplare nu mai ma cautat nimeni.Acum 1 saptamana am primit executate silita sa-mi opreasca din salariu pentru ca datorez la banca Unicredit 195 mil lei vechi......Am fost la banca si mi sa spus ca ei nu stiau nimic si daca vreu ca totul sa se termine sa aduc e la politie o adeverinta ca mi sa folosit: NUMELE , BULETINUL, SEMNATURA IN FALS dar de la politie mi sa dat o hartie prin care se spune ca cazul este in lucru(dupa 7 ani).Banca cred ca de luna viitoare va incepe sa-mi opreasca bani Va rog ajutati-ma