avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1692 soluții astăzi
Forum Activitate annie3cool4u

Activitate annie3cool4u

Răspuns la discuția Dosar penal...cazier?
Regret nespus de mult cele intamplate si de fiecare data cand trec pe strada si vad un politist sau o masina de politie incep sa tremur, cand mai dau peste vreun articol prin ziare incepe sa mi se faca rau.
Articolul respectiv nu era deloc scump, pana intr-un milion lei vechi, nicidecum in euro.
Răspuns la discuția Dosar penal...cazier?
Nu sunt minora...am 19 ani. Mi s-a cerut sa dau o declaratie privind tot ce s-a intamplat, in amanunt...Mai multe sincer nu stiu ce sa va zic...adica ce detalii sa dau...sunt dispusa sa raspund la absolut orice intrebare....Multumesc
Răspuns la discuția Dosar penal...cazier?
Cazul este in Bucuresti.
Acum ceva timp am desavarsit o infractiune de care nu sunt deloc mandra,mai exact am vrut sa fur un obect de imbracaminte si am fost pirnsa.Agentii de la sectia de politie au fost ca in filme... unul bun altul rau.Cel bun mi-a zis ca fiind prima abatere, pot "scapa",nu stiu la ce s-a referit.Cel "rau"a inceput sa-mi zica ca o sa am dosar penal...cazier...ca mi-am distrus viata...etc.
Sunt in an terminal la liceu si peste scurt timp o sa incep scoala de soferi auto... cat de mult ma va costa tampenia pe care am desavarsito?