avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1426 soluții astăzi
Forum Activitate VeneraM

Activitate VeneraM

Răspuns la discuția Alocatia pe card
Problema nu e data la care imi intra alocatia, ci proastele servicii ale Companiei Nationale Posta Romana. Eu am comandat o imprimanta pe care am returnat-o, fiind sparta si vai de ea. Acum, ma tot suna ca cica expeditorul nu vrea s-o ridice si s-o platesc eu. Deci am toate sansele sa-mi opreasca alocatia. Ca diriginta de posta face si desface tot acolo. Decat sa intru in altceva, sa umblu cu reclamatii mai bine sa nu depind de ei. Tin sa mentionez ca in trecut am lucrat la acel oficiu si cele de acolo cred ca daca ne cunoastem, isi permit orice. Oricum... multumesc pentru sfat!!!
Răspuns la discuția Alocatia pe card
:kissing: Iti multumesc din suflet pentru raspuns.Chiar luni voi incerca sa rezolv problema. Sarbatori fericite!!!
Am avut o problema cu personalul de la posta romana, cred ca toti stim cum se lucreaza acolo. Am un copil de 1 an si 10 luni. As vrea din ianuarie sa-mi intre alocatia pe card sa nu mai fiu nevoita sa apelez la serviciile Postei Romane. Problema este ca nu stiu ce pasi trebuie urmati. Va rog sa ma ajutati.
Va multumesc!:((