avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 717 soluții astăzi
Forum Activitate danutt_ddl

Activitate danutt_ddl

Problema e ca nu are cum sa plece de la servici de acolo, isi pierde locul de munca. N-o sa vina sigur, sa vad ce o face avocatul.
Totusi el nu are cum sa vina, isi poate angaja un avocat prin ambasada sau cum ar putea sa faca, ca sa inceapa demersurile odata sa termine cu porcaria asta.
E o nebunie chiar nu a facut nimic.
Tot politistul ne-a informat ca este vorba de spalare de bani, dar de ce nu putem vedea despre ce este vorba exact?
Multumesc!
POLITISTUL care a venit sa ne instiinteze, a spus ca este de la biroul de Crima Organizata... . Are legatura acest fapt cu "interdictia" de a nu putea vedea ce este in dosar?
Acum o saptamana mi-a venit o citatie aacsa, pentru fratele meu, care nu este in tara. Pe citatie scrie dosar penal inceput din anul 2008 despre care nimeni dintre noi nu stia. Fratele meu nu poate venii curand in tara, am angajat un avocat ca sa aflam despre ce este vorba in dosar, insa de la politie ne-au spus ca nu se poate afla ce este la dosar pana cand nu vine el in tara pt. a da declaratii si a se inainta dosarul la procuratura. Asa este legea sa nu ne poate arata continutul dosarului? sunt fratele lui este dreptul nostru sa aflam ce scrie in dosar ! Ce pot face ca sa aflu ce scrie in dosar?
Va rog mult sa ma ajutati cu un raspuns!
MULTUMESC!