avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1634 soluții astăzi
Forum Activitate free_speedo

Activitate free_speedo

Am aceasi probleme ca si voi, de pe data de 17.02.2010 m-am ales cu dosar penal si permisul retinut.Chestia e ca pana acum am avut rabdare, m-am gandit ca o sa se rezolve si parchetul o sa dispuna N.U.P, insa azi am fost la politie sa vad care e situatia si ofiterul mi-a raspuns ca s-a intors dosarul de la parchet si s-a dispus inceperea urmaririi penale.
Fratilor cu masini de bulgaria, nu e de gluma cu militienii astia din Pitesti asa ca ar fi bine sa ne unim cu totii si sa facem iures mare, eventual chemata presa, televiziunea, tot, poate asa se vor potoli si ne vor da actele inapoi, pentru ca ei isi bat joc de noi si comit infractiunea de abuz in serviciu contra intereselor persoanelor.
Eu v-as ruga daca sunteti interesati sa ne unim, sa ma contactati la unul dintre tel: 0726415922 / 0753231257 si numai asa vom reusi, altfel vom mai astepta mult si bine la mana unor incompetenti care nu cunosc legea, ba mai mult, daca nu exista text de lege, inventeaza ei unul pentru a intocmi un dosar penal.
Nu mai stati, ca stam si asta inseamna ca acceptam toate abuzurile unor idioti de militieni, din cauza asta a ajun tara asta in halul asta, ca intotdeauna am lasat capul jos.
Va rog sa tratati cu seriozitate si daca sunteti interesati sa ma contactati!