avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 679 soluții astăzi
Forum Activitate margareta kadar

Activitate margareta kadar

Răspuns la discuția Declaratie
Nu stiu la ce va referiti?Declaratia mea a fost dat in data de 14.05 2010
Răspuns la discuția Declaratie
Din pacate nu am fost asistata de nimeni . Am fost citata eu si vecina mea ca si martori. Cea ce mia atras atentia ca in momentul acea nu stiam ce este mentionat in dosar,cand am cerut declaratia partilor ca sa pot formula declaratia mea, mia raspuns persoana in serviciu ca daca vrem ne dicteaza el ca sa terminam mai repede si.....am acceptat.Cea ce ma deranjeaza ca am fost" unelta "la inselaciune. Si ma deranjeaza enorm.!
Răspuns la discuția Declaratie
Imi cer scuze.am fost citata la politiapentru tranzit si furt auto.un cetatean din ungaria a adus o masina auto utilitara pt. uncetatean din romania.Din cate stiu a fost adus contra sumei pe care nu -l cunosc.Cetateanul Maghiar mi se plangea ca nusi primeste totiibanii de la cetateanul Roman. Asta s-a intamplat in 2008. deatuncea nu mai stiu nimic.La politie am declarat ce mi-a dictat personalul in serviciu.stiu am facut o mare gresala.am declarat ca cetateanul Maghiar a dat in folosinta cetaceanului Roman cu conditia sa o foloseasca si sa o intretina.Daca asa afost intalegerea atunci de ce se plangea Cetateanul maghiar ca nu-i da banii cetateanul Roman?
Răspuns la discuția Declaratie
practic nu stiu ce contine dosarul
Răspuns la discuția Declaratie
am declarat cea ce mi-a dictat ofyterul sau politis
Discuție Declaratie
Vrau sa stiu daca pot modifica, sau scimba o declaratie intun caz penal?