avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 883 soluții astăzi
Forum Activitate florrin

Activitate florrin

Răspuns la discuția Admitere INM 2012
De cartea asta:
[ link extern ]
de ce nu vorbeste nimeni?? O are cineva?
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
Am o copie xerox de pe procedura penala de Udroiu si vreau sa o donez. Toti doritorii sa vina la mine!:D
Predare personala in Bucuresti, Sector 2.
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
@ andra_galati: despre ce curs al prof. Antoniu vorbesti?
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
Care e faza cu intrebarea 2 ?? dc nu e si b?
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
Procedura penala: deplasarea martorilor poate fi protejata in actele premergatoare?
Răspuns la discuția Procuror
Vedeti-va de treaba, ca au si procurorii petardele lor.....ohoho!!! Sunt si absolventi de INM...ceea ce e rusinos, mai ales ca "supravegheaza" activitatea organelor judiciare...
Răspuns la discuția Procuror
N-ai sa intelegi, Imanent, pt ca nu ai trecut prin asa ceva..mai asteapta. Ai nevoie de practica mai intai..Nu lua de bun tot ce zice Neagu:P
Răspuns la discuția Procuror
Alyssa nu are prejudecati...are dreptate! Din totalul celor 15-20% de dosare finalizate cu rechizitoriu 70% din rechizitorii sunt compuse din procesele-verbale intocmite de politisti...se vede cine vorbeste in necunostinta de cauza..fiti seriosi...n-ai sa vezi in veci un procuror sa faca el vreun act de cercetare penala....delegarea RULZZZ!!:P
Răspuns la discuția Procuror
Castiga mai mult decat un ofiter de politie si munceste muuuult mai putin....ba parte din actele pe care le face sun copiate de la gabori...ce vrei mai mult??
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
Am o copie xerox a cursului lui G. Boroi la procedura civila, editia 2009, care imi prisoseste. Asa ca as vrea sa o dau cuiva caruia i-ar putea fi de folos. Absolut gratuit. Predarea e personala in Bucuresti. Doritorii sa ma anunte.