avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1503 soluții astăzi
Forum Activitate Andra Maria

Activitate Andra Maria

Răspuns la discuția Admitere INM 2012
foarte multa lume a intrat acum sa-si spuna nota. de ce nu au intrat si anterior, cand erau emotiile mari si se incerca un clasament? au stat si au privit numai ce note au luat altii. foarte urat. asa se intampla in fiecare an.

Răspuns la discuția Admitere magistratura 2012
ce sinteze?
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
se vor da azi. daca in oraru examenului scrie ca azi, azi se dau. da tresa fie importanti. de-aia le pun asa tarziu.
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2012
un 71 e din dolj. sau gorj. una din doua.
Răspuns la discuția Admitere magistratura 2012
stiu un 75 si un 71
Răspuns la discuția Admitere INM 2012
se poate intra si cu 70. depinde de ce-au facut ceilalti. fa contestatii, unde crezi ca ar putea exista sanse. si asteapta cu rabdare. logica si interviul pot schimba multe. am o prietena care anu trecut a picat cu 83 de grile facute. din cauza interviului si logicii.

e trist ca lumea nu intra aici sa-si spuna punctaju. aud ca exista un forum special creat numai pentru cei care dau examen la inm si direct pe post. creat ca ei sa se poata intalni in numar cat mai mare.
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
nu mi-a placut la deschidere
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
eu am fost la o comise chiar ok. niste oameni de treaba care nu au incercat deloc sa ma incurce sau sa ma intimideze.
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
sheillazuzu a scris:

Andra Maria a scris:

m-am uitat un pic pe tabelul final. cautam pe cineva. si am vazut ca e o fata care a picat cu 80 la prima grila. groaznic.#-o


Da, dar mai este o persoana care a picat cu 82 la grile si o persoana care a intrat cu 72 la grile, asta cum ti se mai pare?
Dezastruos...


nici nu stiu ce sa zic.
bravo celui cu 72.
pentru cei cu 80 si 82 e trist.
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
ati vazut ce posturi au scos la concursul direct de post?????